24 березня 2016

Юні спортсмени Вижницької ДЮСШ гідно виступили на Всеукраїнському турнірі «V дитячий фестиваль дзюдо»

IMG 4889   19-20 березня в м. Київ проводився відкритий Всеукраїнський турнір «V дитячий фестиваль дзюдо» серед юнаків про це інформують у Вижницькій дитячій юнацькій спортивній школі.

З роботодавцями Вижницького району обговорено зміни в трудовому законодавстві

DSCN0133  Сьогодні, 24 березня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні та майнові паї.  

Про розподіл податкового кредиту сільськогосподарськими підприємствами

podatkova  Державна фіскальна служба України у зв’язку із численними питаннями, які виникли у платників податку за результатами заповнення та подання податкової звітності з ПДВ за січень 2016 року, щодо порядку розподілу сільськогосподарськими підприємствами - суб’єктами спеціального режиму оподаткування податкового кредиту при придбанні товарів/послуг для використання в операціях з постачання зернових і технічних культур, 

Скасовано штрафні санкції при сплаті платником без оскарження донарахованих сум

shtrafnie sankcii 

Для забезпечення виконання умов Коаліційної угоди щодо створення сприятливого бізнес-середовища для розвитку малого бізнесу наказом Міністерства фінансів України від 10.02.2016 №40 затверджено Порядок скасування штрафних (фінансових) санкцій, нарахованих на суму податкового зобов’язання, яку платник податків сплатив без оскарження податкового повідомлення-рішення.

 

Помилки з ПДВ виправляємо виключно через новий уточнюючий розрахунок

podatkova pilga  Відповідно до п. 50.1 ст. 50 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) та п.2 розділу І Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 №21,  

З 1 квітня 2016 року запроваджуються система електронного адміністрування реалізації пального (сеарп) та єдиний реєстр акцизних накладних

podatok  У Головному управлінні ДФС Буковини звертають увагу що згідно із змінами до Податкового кодексу України, внесеними Законом України від 24 грудня 2015 року № 909 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році»,  

Сервіси Державної фіскальної служби

podatkova  Звертаємо увагу платників на те, що з метою підвищення рівня обслуговування платників, полегшення умов ведення бізнесу, подальшої дерегуляції підприємницької діяльності та спрощення формальних процедур для започаткування власної справи Державною фіскальною службою запроваджено подання платниками єдиного податку заяв на реєстрацію Книги обліку доходів і витрат засобами електронного зв’язку за допомогою ключа електронного цифрового підпису. 

Боротьба з податковими правопорушеннями триває

sud 

Начальник Вижницької ОДПІ Андрій Угрин зазначив, що на сьогодні одним з пріоритетних векторів роботи ОДПІ є забезпечення стабільного надходження податків і зборів. В цьому питанні зусилля фахівців податкової служби спрямовані за двома основними напрямами – виявлення та ліквідація тіньових схем мінімізаторів та вдосконалення сервісного обслуговування платників.

 

Надходження ЄСВ від платників Вижниччини

podatkova 

Платники податків, які перебувають на обліку у Вижницькій ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області, з початку року перерахували 11,8 млн.грн. єдиного соціального внеску.

 

Легалізація виплати заробітної плати

zp2015  Фахівці Вижницької ОДПІ нагадують, що за порушення законодавства про працю статтею 265 Кодексу законів про працю України передбачена відповідальність. Зокрема, в разі не оформлення чи неналежного оформлення трудового договору, порушення встановлених строків виплати заробітної плати та інших виплат, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тощо юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу.