25 березня 2016

З головними бухгалтерами обговорено питання організації планування місцевих бюджетів та забезпечення їх виконання

DSCN0200  Сьогодні, 25 березня, перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк взяв участь у семінар-нараді з головними бухгалтерами місцевих рад та головними бухгалтерами, економістами головних розпорядників коштів.  

Відбулося урочисте відкриття Року англійської мови (ФОТО)

DSC 3029  Як інформує відділ освіти райдержадміністрації, вчора, 24 березня, на базі Вижницького будинку дитячої та юнацької творчості, відбулося урочисте відкриття Року англійської мови.  

Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області викрило кілька десятків хабарників – чиновників, правоохоронців, співробітників військкоматів

sbu emblema 

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області виконують завдання із захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, попередження тероризму, викорінення такого ганебного явища як корупція і хабарництво, припинення організованої злочинної діяльності у сфері управління й економіки тощо. 

 

Привітання першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка до Дня працівників Служби безпеки України

 vitannya2014

Шановні співробітники СБУ!

Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята. Бажаю вагомих здобутків у вашій нелегкій і відповідальній праці на благо нашої неньки-України.

 

Фінансування пенсій березня 2016 року завершилось

pencii 

Станом на 25 березня управлінням Пенсійного фонду України у Вижницькому районі завершено виплату пенсій за березень 2016 року.

 

У Вижниці відбувся семінар з актуальних питань розвитку та удосконалення роботи працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

DSCN0186 

Сьогодні, 25 березня, відбувся короткотерміновий семінар для державних службовців та посадових осіб, який провели фахівці Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації. Участь у семінарі взяли голова районної ради Михайло Андрюк, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, установ, служб району, депутати та голови місцевих рад.