28 березня 2016

Вижничани вшанували пам'ять поета, публіциста, громадсько-культурного діяча Манолія Попадюка (ФОТО)

Popadiuk2 

Минає 40 днів, як перестало битися серце поета, публіциста, громадсько - культурного діяча Манолія Манолійовича Попадюка.

 

Рятувальники вкотре нагадують про відповідальність за самовільне спалювання сухої трави

trava   З настанням сухої теплої погоди все частіше можна побачити, як на господарських угіддях горить суха трава, що призводить до великомасштабних пожеж. 

Переваги легальної зайнятості

trud kn  Управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі інформує про переваги легальної зайнятості.  

На Буковині СБУ викрила підпільний цех з виробництва алкоголю

SBU2803  На Буковині співробітники СБ України та фіскальної служби викрили підпільний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв і торгову точку з їх реалізації.  

У Пенсійному фонді надають роз’яснення щодо грошової допомоги при виході на пенсію за віком працівникам освіти, охорони здоров’я та соціального захисту, а також спортсменам та артистам

pensiinui  Як інформує управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі, пунктом 7-1 розділу XV«Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що особам, які на день досягнення пенсійного віку, 

В Україні з квітня змінюються правила реєстрації місця проживання!

misceproz  Про це інформують у Вижницькому районному секторі управління Державної міграційної служби у Чернівецькій області.  

Про міжнародне співробітництво з питань пенсійного забезпечення

slider22 

Люди, які легально працювали за кордоном, можуть бути впевненими, що повернувшись в Україну вони гарантовано отримуватимуть пенсії. Для цього, як відомо, між нашою державою та деякими іншими країнами уклали міжнародні договори. Важливо, щоб буковинці знали про це. Тож з якими саме країнами підписані такі договори та як оформити пенсію, якщо ти працював закордоном розмовляли з начальником головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайлом РОМАНІВИМ.

 

Спортсмени з Вижниччини показали гарні результати на обласних змаганнях

medali  Як інформують у Вижницькій районній дитячо-юнацькій спортивній школі впродовж березня відбулася низка спортивних змагань, де спортсмени з Вижниччини показали гарні результати.  

У районі триває комплекс весняно-польових робіт

traktor16 

Як інформують у відділі агропромислового розвитку районної державної адміністрації, в районі розпочато комплекс весняно-польових робіт.