01 квітня 2016

На Вижниччину завітає Арт-десант волонтерів

dopomoga ATO 

Відділ культури районної державної адміністрації повідомляє, що з 10 по 12 квітня, в населених пунктах району відбудуться благодійні концерти  «Арт-десанту волонтерів».

 

Павло Розенко: отримувачі субсидій зможуть використати заощаджені під час опалювального сезону кошти для оплати наступних періодів

subsydii2016 

Субсидію на оплату вартості енергоносіїв і комунальних послуг оформили вже 6 млн. сімей. Про це в інтерв’ю тижневику «Фокус» повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

 

Микола Фуштей подав декларацію про доходи за 2015 рік

Fuchtei 

Відповідно до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» керівник апарату районної державної адміністрації Микола Фуштей подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

 

Клавдія Назаренко подала декларацію про доходи за 2015 рік

Nazarenko 

Відповідно до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» заступник голови районної державної адміністрації Клавдія Назаренко подала декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

 

Ілля Романюк подав декларацію про доходи за 2015 рік

Romanyuk 

Відповідно до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» перший заступник голови районної державної адміністрації Ілля Романюк подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

 

8 квітня відзначатимуть 72-у річницю визволення Вижниці

vuzvolennia  Про організацію заходів з відзначення 72-ї річниці визволення Вижниці від німецько-фашистських загарбників йшлося сьогодні, 1 квітня, під час засідання робочої групи, яку провела заступник голови районної державної адміністрації Клавдія Назаренко.  

Відбувся семінар з питання надання правової допомоги учасникам АТО

centr ATO18  18 березня з ініціативи Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та в рамках співпраці з Вижницьким районним центром зайнятості, у приміщенні  районного центру зайнятості начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Колодченком Ю.Д. було проведено семінар на тему “Правова допомога учасникам АТО”  

Відбувся «круглий стіл» з адвокатами

advokaty  За ініціативи Вижницького місцевого центру 16 березня було проведено робочу зустріч з адвокатами, що надають безплатну вторинну правову допомогу.  

Працівники Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели виїзний прийом громадян

centr2016  15 березня у приміщенні  Іспаської сільської ради, працівниками Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в.о. директора  Сележаном Ю.І., та заступником начальника відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Денис Л.Ю. проведено виїзний прийом громадян по наданню правової допомоги.  

З початку року в районі виникло 22 пожежі

pojeji2016 

Як інформує Вижницький районний сектор Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області, з початку 2016 року у районі виникло 22 пожежі проти 23 пожеж за відповідний період минулого року.