04 квітня 2016

Вихованці Вижницької ДЮСШ – серед призерів на чемпіонаті України з боксу та легкоатлетичного кросу

Jn1Nh9gMFEE 1  З 23 по 27 березня у м. Львів відбувся  регіональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2002-2003 р.н., про це інформує Вижницька районна дитячо-юнацька спортивна школа.  

Затверджено порядок переходу на бівалентну живу оральну вакцину для профілактики поліомієліту в Україні

770 0  Наказом МОЗ України № 237 від 24.03.2016 «Про деякі питання застосування вакцини для профілактики поліомієліту» затверджено План заходів щодо переходу з використання трьохвалентної на бівалентну живу оральну вакцину для профілактики поліомієліту в Україні. 

На Вижниччині тривають сільські спортивні ігри 2016

SAM 1099 

Як інформує районна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» 27 березня в селі Мілієве відбулися змагання з більярдного спорту серед фізкультурно-спортивних клубів сіл району. В змаганнях взяло участь 10 команд з сіл Мигове, Банилів, Мілієве, Іспас, Черешенька, Чорногузи, Лукавці, селища Берегомет, міст Вашківці та Вижниця.

 

Відбулося чергове засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

komiciya 

Як інформує управління соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яку провела заступник голови райдержадміністрації Клавдія Назаренко.