05 квітня 2016

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно із закордонними партнерами організовує поїздку до країн Європи

blagodiinist  Міністерство культури України інформує, що з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 19 по 26 червня 2016 року планується поїздка до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії.  

Відбулася публічна презентація Мигівського навчально-виховного комплексу (ФОТО)

 DSC 3104

Як інформує відділ освіти районної державної адміністрації, 4 квітня, в актовій залі Мигівського навчально-виховного комплексу відбулася публічна презентація освітньої діяльності навчального закладу за участі заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко, заступника голови районної ради Сергія Вірсти, голови постійної комісії з питань освіти, науки, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту Олега Сащука. 

 

Завдяки фінансовій децентралізації доходи місцевих бюджетів за рік зросли в 1,6 раза

statustuka 03 

За І квартал 2016 року до бюджетів усіх рівнів району надійшло доходів в сумі 42 млн. 451,7тис.грн., що в порівнянні з минулим роком більше на 17 млн.750,6 тис. грн., або у 2 рази, про це інформує фінансове управління районної державної адміністрації. 

 

До уваги вдів (вдівців) ветеранів військової служби

DPIplatigku 

З метою встановлення єдиного порядку оформлення документів вдовам ветеранів військової служби за ініціативою Департаменту фінансів Міністерства оборони України було проведено робочу нараду з представниками Департаменту соціальної та гуманітарної політики, Юридичного департаменту, військовим комісаром Київського міського військового комісаріату.

 

Завершилась щорічна спартакіада серед державних службовців району

sport 1905   Як інформує сектор з питань молоді та спорту районної державної адміністрації, днями завершилася спартакіада серед державних службовців Вижницького району. 

Жителів Вижниччини закликають долучитися до Всесвітньої соціально-екологічної ініціативи «Дерева Миру»

dereva myru 

9 квітня в регіонах України буде проведено соціально-екологічну ініціативу «Дерева Миру». Вижниччина також долучиться до цієї ініціативи. Зокрема, 6 квітня об 11.00 в урочищі Сухий відбудеться висадження «Березової алеї Миру».