07 квітня 2016

Вільні кошти бюджету на депозит

bank 

Вчора, 6 квітня, відбулося засідання конкурсної комісії з питань проведення відбору банків, що відповідають умовам, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (з наступними змінами), для розміщення тимчасово вільних коштів загального та спеціального фондів районного бюджету на вкладні (депозитні) рахунки.

 

Рятувальники навчали керівників закладів культури правилам користування вогнегасника

IMG 1553  Як інформує Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області, днями працівники сектору провели робочу зустріч з керівниками закладів культури району.  

Рятувальники провели профілактичні рейди у населених пунктах району

IMG 1519 

Днями працівники Вижницького районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями району щодо навчання їх правил безпеки. Дані профілактичні рейди проводилися в місті Вижниця та селі Банилів, Вижницького району. 

 

Надходження ЄСВ від платників Вижниччини

ESV 

За січень - березень платники Вижницького району сплатили 13,7 млн грн єдиного соціального внеску, що на 6,96 млн. грн. менше, ніж за відповідний період 2015 року. 

 

Працює антикорупційний сервіс “Пульс”

puls  Вижницька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області нагадує, що з метою недопущення корупційних діянь та інших правопорушень працює антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс», який покликаний подолати корупцію в лавах відомства, ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами. 

Профілактика податкових правопорушень

admin2014 

На податкові органи покладено низкудосить  важливих завдань, а саме: забезпечення рівності усіх платників податків передзаконом, недопущення будь-яких проявівдискримінації,атакож  невідворотності настання визначеної законом відповідальностіу разі порушення податкового законодавства. І пріоритетним напрямом діяльностівважається не усунення наслідків скоєнняподаткових правопорушень, а профілактикаданого явища в податковій сфері.

 

Вижниччина: деклараційна кампанія триває

deklaraciya2015 

Вижницька обєднана державна податкова інспекція нагадує, що з 1 січня 2015 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2015 році, подається до 1 травня 2015 року. Крім того, упродовж всього 2016 року декларацію можуть подати громадяни, які мають право на податкову знижку.

 

Перевірка статусу сертифіката ЕЦП (чинний, заблокований, скасований)

el.pidpys 

Перевірити статус посиленого сертифіката можна за допомогою надійного засобу електронного цифрового підпису «ІІТ Користувач ЦСК-1», який можна завантажити на офіційному інформаційному ресурсі Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (http://www.acskidd.gov.ua) у розділі «Програмне забезпечення», вкладка «Надійні засоби електронного цифрового підпису».

 

Чи переноситься термін сплати податків і зборів в т. ч. у зв'язку з перенесенням термінів подання податкових декларацій (вихідний, святковий день)?

kalendar 

Пунктом 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) визначено, що платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених ПКУ.

 

Зміни у переліку товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон україни

stop 

Головне управління ДФС у Чернівецькій області інформує, що 24 березня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 142, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 436 "Про затвердження переліків товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України", а саме: