28 квітня 2016

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

dity  Вчора, 27 квітня, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На Буковині СБУ запобігла контрабанді цигарок

2 3 

На Буковині співробітники Управління СБ України в Чернівецькій області спільно з місцевою прокуратурою, національною поліцією та внутрішньою безпекою прикордонників викрили канал незаконного переправлення цигарок через державний кордон України.

 

Школярі району взяли участь в обласному конкурсі малюнків та плакатів на тему: «Енергоефективність та енергозбереження»

 13076702 1736934989860829 8322712759225042603 n

Протягом березня-квітня 2016 року, в рамках реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» проведено обласний конкурс малюнків та плакатів на тему: «Енергоефективність та енергозбереження», про це інформує відділ освіти районної державної адміністрації.

 

ДФС Буковини: новий звіт про обсяги придбання, реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів у роздрібній мережі необхідно подати до 10 травня 2016 року

podatkova 

Фахівці Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області звертають увагу суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією алкогольних напоїв та тютюнових виробів, що 22 квітня 2016 року набрав чинності Наказ Міністерства фінансів України від 11.02.2016 р. № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення». 

 

Сума орендної плати, що виплачується за договором оренди нерухомого (рухомого) майна підлягає оподаткуванню військовим збором

bank 

Сума орендної плати, що виплачується за договором оренди рухомого (нерухомого) майна підлягає оподаткуванню військовим збором на загальних підставах.

 

Сума дивідендів нарахована на користь фізичних осіб є об’єктом оподаткування військовим збором

vijskovyj 

 У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють,що оскільки дивіденди, нараховані на користь фізичних осіб – резидентів (нерезидентів) включаються до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку, такий дохід підлягає оподаткуванню військовим збором за ставкою 1,5 відсотка.

 

«Боржники» не можуть бути платниками єдиного податку

borgnuku 

Контролюючий орган може анулювати реєстрацію фізичної особи -  платника єдиного податку, який має податковий борг - наголошують у Головному управлінні ДФС у Чернвецькій області.

 

Вижницький районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області звертається до батьків дбати про безпеку своїх дітей

diti-i-vogon  Зазвичай більшість трагічних випадків трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Особливу занепокоєність викликає загибель дітей у різних надзвичайних ситуаціях.  

ДФС Буковини: у травні збільшується мінімальна заробітна плата

z.p.2016 

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області нагадують, що з 1 травня 2016 року розмір мінімальної заробітної плати складає 1450 грн. у місячному розмірі, в погодинному розмірі 8,69 грн. 

 

Електронні сервіси ДФС

 www

Вижницька ОДПІ інформує платників податків про працюючі електронні сервіси ДФС, які допомагають у повсякденній роботі. Так платники, які мають ключі електронного цифрового підпису, можуть скористатися електронним сервісом «ЗІР».Даний сервіс допоможе знайти відповіді на запитання щодо застосування податкового та митного законодавства.