05 травня 2016

У ДП «Берегометське ЛМГ» - новий керівник

505 

Сьогодні колективу Державного підприємства «Берегометське лісомисливське господарство» представили новопризначеного директора. Ним став Фірчук Володимир Філімонович. Участь у представленні взяли голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, в.о. начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Череватий.

 

У Вижницькій ОДПІ відбулася зустріч з представниками бізнесу

komiciya 

Нещодавно відбулась зустріч фахівців Вижницької ОДПІ з підприємцями району. Питання, що піднімались під час заходу, стосувалися змін до Податкового кодексу України, внесених Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році”. Крім того, не залишились поза увагою питання легалізації виплати заробітної плати, робота електронних сервісів, правильність заповнення платіжних документів для переказу коштів.

 

ДФС Буковини: податкова соціальна пільга застосовується до заробітної плати за місяць, а не до авансу

pilgu 

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій областінагадують, платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень ( у 2016 році – 1930 грн.). 

 

Податковим кодексом встановлені пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб

zemlya 

Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб наведено в ст. 281 Податкового кодексу України.Так, від сплати податку звільняються: 

 

Сплата єдиного соціального внеску з 1 травня 2016 року збільшилася

statustuka 03 

Повідомляють у Головному фіскальному відомстві Буковини та нагадують, з 01.01.2016 р. ставка для нарахування ЄСВ становить 22% до визначеної бази нарахування.

 

На території обслуговування Вижницької ОДПІ з початку 2016 року сплачено 40,3 мільйона гривень податкових платежів

podatkova   

За підсумками січня – квітня 2016 року платники податків, які обслуговуються на території Вижницької ОДПІ, перерахували до бюджетів усіх рівнів 50,81 мільйона гривень податкових платежів. Прогнозні завдання виконані на 111,0%. Держава додатково отримала 5 млн. гривень. Зокрема, державнийбюджет отримав 28,97 млн. грн., а місцеві бюджети району 21,83 млн. грн.

Легалізація виплати заробітної плати на постійному контролі

z.p   

Сьогодні проблемною залишається легалізація зайнятості населення та заробітної плати, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів по недопущенню виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни-суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись вимог чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

До місцевого бюджету Вижниччини надійшло більше 2 млн. грн. єдиного податку

podatkova 

Протягом січня–квітня 2016 року платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування сплатили до місцевих бюджетів 2441,27 тис. гривень єдиного податку. Такі цифри озвучив перший заступник начальника Вижницької ОДПІ ВалерійДодяк - порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата податку зросла на 614,97 тис. гривень.

 

Міністерство охорони здоров’я України запевнило, що вакцини для проведення планових щеплень дітям надійдуть в регіони протягом травня-червня

vakcyny 

У Міністерстві охорони здоров'я України під головуванням в.о. Міністра охорони здоров`я Віктора Шафранського, за участі представників Міністерства відбулася нарада щодо ситуації з наявністю вакцин в Україні.