18 травня 2016

Вижницька ОДПІ: підсумки кампанії декларування

dekl2016   

За даними Вижницької ОДПІГУ ДФС у Чернівецькій області мешканцями Вижницького, Путильського та Сторожинецького районів подано 901 декларацію про майновий стан.

У разі анулювання реєстрації платника ПДВ та виключення із реєстру декларація за останній податковий період подається у терміни визначені Податковим Кодексом

PK 

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що суб’єкти господарювання, реєстрацію ПДВ яких анульовано та виключено їх із реєстру платників ПДВ, після закінчення граничних термінів не мають можливості подавати податкові декларації з ПДВ за останній звітний (податковий) період та інші податкові періоди, за які звітність не подана.

 

ДФС Буковини:для продавців підакцизної продукції запроваджено новий електронний сервіс

podatok 

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області повідомляють,що для зручності продавців підакцизної продукції на офіційному порталі Державна фіскальна служба України за посиланням http://sfs.gov.ua/cigars функціонує електронний сервіс «Інформація про максимальні роздрібні ціни виробників та імпортерів підакцизних товарів (продукції)».

 

Електронні сервіси ДФС для платників податків

www

Вижницька ОДПІ нагадує, що для якісного обслуговування платників податків та спрощення ведення бізнесу Державною фіскальною службою України запроваджено ряд сервісів, інформацію про які розміщено на офіційному веб-порталі ДФС.

 

Профілактика боротьби з податковими правопорушеннями триває

admin2014 

Важливою складовою боротьби з податковими правопорушеннями є інформаційно-аналітична діяльність. Всебічне вивчення цього суспільно небезпечного соціально-правового явища, що виникає у фінансовій сфері, повинно послужити для цілеспрямованої розробки та впровадження комплексу відповідних профілактичних заходів.

 

Фахівці Вижницької ОДПІ активно протидіють нелегальним трудовим відносинам

 zp2015

Під час чергової зустрічі начальника Вижницької ОДПІ Андрія Угрина з представниками місцевих ЗМІ йшла мова про результати роботи з легалізації трудових відносин та заробітної плати.

 

Платники податків Вижницького, Путильського та Сторожинецького районів з початку року поповнили бюджет на 124 мільйони гривень

podatkova 

До Зведеного бюджету України від платників податків, що перебувають на обліку у Вижницькій ОДПІ, з початку 2016 року надійшло 124,3 мільйона гривень, - інформує Вижницька об’єднана Державна податкова інспекція ГУ ДФС у Чернівецькій області.

 

СБУ Буковини набирає патріотів у спецпідрозділ "Альфа"

logo 

Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області запрошує українських патріотів на військову службу до Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів – ЦСО "А" або "Альфа". 

 

Оприлюднено строки поставки вакцин в Україну

vakcyny 

Офіційний сайт UNICEF Україна оприлюднив посилання на інформацію про строки поставок в Україну вакцин, що закуповуються ЮНІСЕФ на замовлення Міністерства охорони здоров’я.

 

Заява МЗС України з нагоди Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

MZS  18-20 травня 1944 р. понад чверть мільйона кримських татар стали жертвами злочинної політики сталінського СРСР.