19 травня 2016

Обласний семінар голів райкомів профспілки працівників освіти і науки провели на Вижниччині

DSC 3539 

Вчора, 18 травня. відбувся обласний семінар голів районних комітетів (міськкомів) профспілки працівників освіти і науки на базі закладів освіти Вижницького району. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, голова районної ради Михайло Андрюк, заступник голови районної ради Сергій Вірста. 

 

У районі засідала координаційна рада з питань співпраці з головами міських, селищної та сільських рад

SAM 4744  Чергове засідання координаційної ради з питань співпраці з головами міських, селищної та сільських рад при голові районної ради відбулося сьогодні, 19 травня, на базі Банилівської сільської ради.  

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Оксана Андрієць зустрілася з родинами загиблих учасників АТО

IMG 0455  Вчора, 18 травня, у Вижницькому районі з робочим візитом перебувала директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Оксана Андрієць 

Студенти Вижницького коледжу прикладного мистецтва до Дня вишиванки організували благодійну акцію на підтримку воїнів АТО та утворили живий тризуб

DSCN0339  У Вижницькому коледжі прикладного мистецтва імені Василя Шкрібляка є спеціалізація художня вишивка, і кому як не їм бути на сьогоднішньому Всеукраїнському святі найвишиванішими.  

Народжені у вишиванках. Новонародженим жителям Вижниччини подарували вишиванки

001 

Маленькі українці – майбутнє великої нації. Тож сьогодні, 19 травня, адміністрація Вижницької центральної районної лікарні, доєдналася до святкування Дня вишиванки та подарувала маленькі вишиванки новонародженим жителям Вижницького району. 

 

Як відзначили День вишиванки на Вижниччині (ФОТО)

1 

Сьогодні українці відзначають День вишиванки. Долучилися до Всеукраїнського свята і жителі Вижниччини. Працівники підприємств, державних організацій, служб, установ району, школярі, студенти, викладачі, вчителі прийшли сьогодні на роботу, уроки та на пари у вишиванках. 

 

Розпорядження від 19.05.2016р. №143

Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови та керівником апарату районної державної адміністрації

 

Розпорядження від 19.05.2016р. №141

Про встановлення надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи