30 травня 2016

У райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань проведення комплексної суцільної експертизи складання, виконання місцевих бюджетів та контролю за своєчасним і повним справлянням платежів

komiciya  Як інформує фінансове управління районної державної адміністрації, днями під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка відбулося засідання робочої групи з питань проведення комплексної суцільної експертизи складання, виконання місцевих бюджетів та контролю за своєчасним і повним справлянням платежів.  

У Чернівецькій області СБУ попередила контрабанду цигарок

SBU3005 

Співробітники СБ України спільно з внутрішньою безпекою прикордонників не допустили контрабанду понад дев’яти тисяч пачок цигарок відомих торгових марок до країн Європи.

 

Завтра на Вижниччині прощатимуться з загиблим Героєм Віталієм Крутофостом

Krutofost2  Завтра, 31 травня, відбудеться прощання з загиблим на Сході сержантом 21-го мотопіхотного батальйону Віталієм Крутофостом. Прощання розпочнеться о 10.00 біля будинку загиблого Героя за адресою: вул. Головна, 33, село Багна Вижницького району.  

Сьогодні Вижниччина зустрічала загиблого в зоні АТО героя Віталія Крутофоста

DSCN0864 

Сьогодні, 30 травня, у село Багна Вижницького району привезли тіло загиблого в зоні АТО сержанта 21-го мотопіхотного батальйону Віталія Крутофоста. 

 

У Пенсійному Фонді інформують про переваги отримання пенсій в банківських установах

bankomat 

Коли настає час оформляти пенсію, актуально перед людиною постає питання: „Де отримувати виплату пенсії - у банку, чи на пошті?”.