травня 2016

31 травня 2016

З метою адаптації у суспільстві

Syla duhu 201619  Як інформує відділення виконавчої дирекції фонду ССНВ України у Вижницькому районі, нещодавно у спортивній залі Буковинського державного медичного університету у м. Чернівці було проведено відбірні регіональні змагання IV Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці "Сила духу",

У районі планують створити Асоціацію аграріїв

 komiciya  

Як інформує відділ агропромислового розвитку районної державної адміністрації, сьогодні, 31 травня, на базі Банилівської сільської ради відбулося виїзне засідання «круглого столу» щодо створення обласної та районних асоціацій аграріїв.

Чи мають право жінки виходити на пенсію у 55 років? Умови призначення пенсій за віком для жінок не змінилися

pensiya 

Відповідно до статті 26 Закону України  "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років. Водночас до досягнення 60-річного віку право на пенсію за віком мають жінки 1961 року народження і старші після досягнення ними такого віку:

 

У Кіцманській місцеві прокуратурі радять, як не стати жертвою телефонних шахраїв

shahrai 

В області активізувались телефонні шахраї.  Злочинці повідомляють потерпілим завідомо неправдиву інформацію про те, що їх родич потрапив у біду і вимагають заплатити певну суму для вирішення виниклої проблеми. В ході телефонних переговорів шахраї представляються від імені родича або співробітника правоохоронних органів.

 

На Вижниччині попрощалися із загиблим на Донеччині військовим Віталієм Крутофостом (ФОТО)

DSCN0022 

Сьогодні, 31 травня, відбулося прощання з загиблим в зоні АТО сержантом 21-го мотопіхотного батальйону Віталієм Крутофостом. Військовослужбовець загинув під час виконання бойових завдань у селі Павлопіль Волноваського району, що на Донеччині. До будинку загиблого героя у селі Багна, віддати йому шану прийшли рідні, друзі, колишні однокласники, представники районної влади, жителі району та бойові побратими. 

 

30 травня 2016

У райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань проведення комплексної суцільної експертизи складання, виконання місцевих бюджетів та контролю за своєчасним і повним справлянням платежів

komiciya  Як інформує фінансове управління районної державної адміністрації, днями під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка відбулося засідання робочої групи з питань проведення комплексної суцільної експертизи складання, виконання місцевих бюджетів та контролю за своєчасним і повним справлянням платежів.