03 листопада 2016

У Вижниці відзначили 98-у річницю Буковинського віча

DSCN3442 

Сьогодні, 03 листопада, на Вічовому Майдані у Вижниці, представники районної та міської влади, студентська молодь, громадськість взяли участь у мітингу з нагоди 98-ї річниці Буковинського віча.

 

Вижничанка Людмила Мацюк отримала Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

bez nazvaniya 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман нагородив лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

 

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 15 років

vitannya2014 

15 років тому, в жовтні 2001 року на базі двох багатих на природу та людей адміністративно-територіальних районів Чернівецької області: Вижницького та Путильського, створено Вижницьку міжрайонну виконавчу дирекцію Чернівецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. 

 

Звернення голови районної державної адміністрації Руслана Сенчука з нагоди 98-ї річниці Буковинського народного віча

Senchuk   

Шановні краяни!

 

Сьогодні, 3 листопада, виповнюється 98 років з дня визначної історичної події в житті буковинців - Буковинського народного віча. Його учасники прийняли доленосне рішення про входження Північної Буковини до складу Західноукраїнської держави й заявили про своє прагнення об'єднатися з Великою Україною.

Історична довідка Буковинського народного віча 3 листопада 1918 року

430   

Буковинське народне віче (зібрання, збори) 3 листопада 1918 року належить до найвизначніших подій в історії українського населення Буковини. У цей переломний момент багатовікової історії українців краю вирішувалася його державна приналежність, його історична доля.