08 листопада 2016

Гран-прі відкритого фестивалю-конкурсу виконавців естрадної пісні імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас» отримав виконавець з міста Ірпінь Київської області Вадим Завада

2 

Впродовж 3-6 листопада на Вижниччині проходив відкритий фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас».

Цього року в конкурсі взяли участь 33 учасники з різних регіонів України.

За результатами двох конкурсних днів гран-прі фестивалю здобув Вадим Завада з м. Ірпінь Київської області.

 

Відбудеться чергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації

organizacii  Завтра, 09 листопада, відбудеться засідання громадської ради при районній державній адміністрації.  

Щодо змін у вартості закордонного паспорта та вартості паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки (ВІДЕО)

pasport kartka 

Окремі крайові ЗМІ розповсюдили неповну інформацію щодо вартості закордонного паспорта та вартості паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки відповідно до Постанови КМУ № 770 від 02.11.2016 р. «Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері міграції».

 

В районі проходить відбір до військової служби за контрактом

viyskomat 

На виконання вимог Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України в Вижницькому районі проводяться цілеспрямовані заходи по відбору кандидатів для укладання контрактів щодо проходження військової служби.

 

Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

1 

У неділю своє професійне свято відзначали працівники соціальної сфери. З цієї нагоди сьогодні, 08 листопада, у залі засідань районної ради відбулися урочисті збори.