10 листопада 2016

Путильське бюро правової допомоги

cnap  Законодавство часто змінюється, а людям, яким вперше доводиться вирішувати проблеми у певній сфері,  неможливо обійтися без фахової правової допомоги. З цією метою із 1 вересня цього року в Путилі працює відділ “Путильське бюро правової допомоги” Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.  

Депутати районної ради підтримали низку важливих звернень до вищих органів влади

DSCN3844  Сьогодні, 10 листопада, під керівництвом голови районної ради Михайла Андрюка відбулася чергова сесія районної ради сьомого скликання, у роботі якої взяли участь голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, народний депутат України Іван Рибак та депутати обласної ради.  

Вихованець Вижницької районної ДЮСШ Вадим Клим став чемпіоном ІІ Всеукраїнського турніру з боксу

IMG 1857  З 1 по 5 листопада у місті Харків в залі боксу школи вищої спортивної майстерності проводився ІІ Всеукраїнський турнір з боксу  серед юніорів 2001-2002 р.н. на призи Клубу боксу Сергія Данильченко.  

Відбулося чергове засідання громадської ради при Вижницькій районній державній адміністрації

GR09112016 

9 листопада відбулося засідання громадської ради при районній державній адміністрації. Участь у засіданні взяли голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук та заступник голови районної ради Сергій Вірста. 

 

На нараді з керівниками навчальних закладів району йшлося про посилення контролю за дотриманням санітарних норм та здорового харчування у закладах освіти

harchuvannya 

Вчора, 09 листопада, відділ освіти районної державної адміністрації провів нараду з керівниками навчальних закладів району з питань забезпечення якісного харчування.