15 листопада 2016

Позитивна динаміка зростання надходжень до місцевих бюджетів Вижницького району зберігається

reityng   

Як повідомляє фінансове управління районної державної адміністрації, до місцевих бюджетів району за січень-жовтень 2016 року мобілізовано доходів у загальній сумі 62,3 млн.грн., що на 56,4% більше, ніж за відповідний період минулого року, абсолютний приріст надходжень склав 22,5 млн.грн.(у порівняльних умовах). 

На сайті ДМС України у тестовому режимі працює сервіс платіжних документів для оформлення закордонного паспорта

www   

На сайті ДМС України в тестовому режимі запрацював електронний сервіс «Платіжні реквізити для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон».

Легалізація іноземних документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсії в Україні

doc list 0 

Іноземні офіційні документи, необхідні для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до законодавства України (довідки про навчання за кордоном, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про народження, свідоцтва про розірвання шлюбу та інше), приймаються органами Пенсійного фонду України за умови засвідчення їх дійсності шляхом консульської легалізації або шляхом проставлення уповноваженим на це державним органом спеціального штампа апостиля («Apostille»). 

 

Із встановленням у Путилі та Герці спеціального обладнання всі буковинці отримуватимуть пластикові паспорти

pasport kartka 

Лише 55 % територіальних підрозділів ДМС України забезпечені спеціальним обладнанням, з використанням якого можливе оформлення паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.