22 листопада 2016

У Вижниці головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Павло Борисенко провів особистий прийом громадян

pryiom22112016 

Сьогодні, 22 листопада, головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Павло Борисенко провів особистий прийом громадян жителів Вижницького району. Впродовж дня до посадовця звернулося 4 громадян. Клопотання мешканців району стосувалися зокрема, питання ремонту будівель, енергетики та житлово-комунального господарства.

 

Жителів району запрошують вшанувати пам'ять жертв голодоморів

Svichka2016 

26 листопада о 15.45 у Вижниці на площі Героїв Майдану відбудеться вшанування пам’яті жертв голодоморів. Жителі Вижниччини зможуть віддати шану пам’яті померлих хвилиною мовчання та запаливши свічку пам’яті. Хто не матиме змоги долучитися до районних заходів просимо запалити свічку в знак скорботи у своєму вікні о 16.00.  

 

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї

komiciya  22 листопада відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї.  

До Дня працівників сільського господарства у районі відбувся фестиваль «Щедра толока»

P1390056 

Як інформує відділ культури районної державної адміністрації, цими вихідними в селі Банилів відбувся районний фестиваль «Щедра толока» організований Банилівською сільською радою, відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації у співпраці з відділом культури.