23 листопада 2016

МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО РОЗ’ЯСНЮЄ

images 5 

          Шановний пане Міністре, допоможіть розібратися з ситуацією. Ми розлучилися з чоловіком, коли нашій доньці було 11 років. До 18 років бувший чоловік сплачував елементи, однак після того, як вона стала повнолітньою, припинив. Зараз донька навчається в університеті. І їй не була б зайвою фінансова підтримка. Чи можна за таких обставин продовжити отримувати аліменти?

Володимир Пилипів

 

 

Реалізація безхазяйного майна

admin 

У Вижницькій ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області повідомили, що впродовж червня - жовтня 2016 року фіскальним органом виявлено та поставлено на облік тютюнові вироби з ознакою безхазяйного майна, які підлягають знищенню (утилізацію), на загальну суму 2043,07 тисяч гривень.

 

На Вижниччині відбулася всеукраїнська нарада керівників обласних центрів народної творчості України

teatr2016  Днями на базі Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля і Берегометської школи мистецтв відбулася всеукраїнська нарада керівників обласних центрів народної творчості України на тему: «Народна творчість і аматорське мистецтво – реалії сьогодення і перспективи розвитку» та День аматорського театру на Буковині, на який зібралось театральне аматорське товариство області.