30 листопада 2016

30 листопада 2016

Важливо! 2 грудня очікується різке погіршення погодних умов

366358 0  За прогнозами Укргідрометцентру, 2 грудня у зв'язку з переміщенням циклону з північного заходу очікуються складні погодні умови: вночі у західних, північних та центральних областях, вдень на більшій частині території країни сильний мокрий сніг (у південних областях з дощем),  

Уряд ухвалив 10 постанов, які кардинально змінять систему охорони здоров’я

uryad 

Кабінет Міністрів України ухвалив низку постанов, які закладають засади реформування системи охорони здоров’я в Україні та вирішують оперативні питання управління медичною сферою.

 

Відбулося засідання комісії по встановленню статусу учасника війни

 SUV

29 листопада під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Іллі Романюка відбулося засідання комісії по встановленню статусу учасника війни. 

 

Розпорядження від 30.11.2016р. №339

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

 

Розпорядження від 28.11.2016р. №337

Про скасування порядку побачень з малолітнім сином

 

Щодо будівництва (придбання) житла для сімей військовослужбовців

gutlo 2 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. №773-р Чернівецькій області надано субвенцію у загальній сумі 9400,0 тис. грн на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.