01 грудня 2016

Жителів району закликають долучитися до благодійної акції «Кожен – волонтер»

blago 

Шановні жителі Вижниччини!

 

5 грудня відзначатиметься Міжнародний день волонтера. В цей день у всіх населених пунктах району оголошується благодійна акція «Кожен – волонтер», що триватиме впродовж тижня.  

На Вижниччині реалізовуються пілотні проекти органів державної реєстрації актів цивільного стану

DRACS 

У Чернівецькій області , як і у областях України, стартували пілотні проекти Міністерства юстиції України, а саме проект подання заяв з реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, електронного апостиля на офіційних документах та вручення свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку. 

 

У Вижниці відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня інвалідів

DSCN4150  Сьогодні, 1 грудня, у Вижницькому районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості для людей з особливими потребами присвячені Міжнародному дню інваліда.  

Сергій Савчук: Законопроект №4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел економічно вигідний інвесторам, споживачам та країні в цілому

DSC 1581 2 0 

Законопроект №4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел вже прийнято за основу у першому читанні у Верховній Раді України. Нагальним є його розгляд та прийняття Парламентом у другому читанні. Саме цьому питанню була присвячена нарада, яка відбулася 29 листопада в Держенергоефективності під головуванням Голови Агентства Сергія Савчука за участю народних депутатів України.