06 грудня 2016

Військовослужбовців району привітали з Днем Збройних сил України

1 

Сьогодні, 06 грудня, у районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися урочистості до 25-річчя Збройних сил України. Зі святом військових привітали голова районної ради Михайло Андрюк, перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк, Вижницький міський голова Олексій Чепіль та заступник військового комісара Вижницького районного військового комісаріату Іван Ватаманюк.

 

Проблемні питання деревообробної галузі обговорено під час засідання круглого столу

15301173 196122620791809 500072413 n 

Вчора, 05 грудня, за круглим столом у райдержадміністрації зібралися керівники та представники деревообробних підприємств району усіх форм власності, яких хвилює, як наявність лісосировини для забезпечення роботою наших краян, так і доля Карпатських лісів загалом. 

 

Відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та колегії районної ради

DSCN4222 

Сьогодні, 06 грудня, під керівництвом голови райдержадміністрації Руслана Сенчука та голови районної ради Михайла Андрюка відбулося спільне засідання колегій районної державної адміністрації та районної ради.

 

Звернення голови районної державної адміністрації Руслана Сенчука до Дня Збройних сил України

armiya  Сьогодні, 6 грудня, ми відзначаємо 25 років від дня створення Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової війни.