07 грудня 2016

У районному центрі зайнятості відбувся захід для людей з інвалідністю «Повір у себе. Твої життєво важливі цілі. Роздуми при виборі професії. Вирішення питання працевлаштування осіб з обмеженими можливостями»

CZ0412 

В рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості для людей з інвалідністю у Вижницькому районному центрі зайнятості відбувся захід за участю цієї категорії осіб: «Повір у себе. Твої життєво важливі цілі. Роздуми при виборі професії. Вирішення питання працевлаштування осіб з обмеженими можливостями».

 

У Пенсійному фонді інформують про перерахунки пенсії у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму з 1 грудня цього року

pensiinyi 

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (зі змінами) розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 01 грудня 2016 року становить 1247,00 грн., про це інформують в управлінні Пенсійного фонду України у Вижницькому районі.

 

Рятувальники інформують як уникнути переохолодження

pereoholodjennya  У зв’язку із погодними умовами до лікувальних закладів області було госпіталізовано 3 жителів краю із діагнозами обмороження та переохолодження. 

У Вижницькій районній організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» підбили підсумки роботи за 2016 рік

medali 

Як інформує голова Вижницької районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Віталій Шитрюк, впродовж 2016 року організація разом з сільськими головами та спортивними інструкторами провели низку фізкультурно-масових, спортивних заходів спрямованих на залучення сільської молоді до занять фізичною культурою та спортом. 

 

З 8 по 9 грудня карантин оголошено вже у 8 навчальних закладах району

gryp 

Як ми повідомляли раніше, рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою попередження подальшого поширення захворюваності на ГРВІ, в тому числі на грип, 6-7 грудня призупинено навчальний процес у Берегометській ЗОШ №4, Долішньошепітському НВК, Лопушнянській ЗОШ І-ІІІ ст. та Черешенській ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Роз’яснення щодо встановлення квартирних лічильників тепла

lichilnik tepla  Згідно роз’яснення Міністерства регіонального розвитку України від 06.01.2016 щодо встановлення квартирних лічильників тепла відносини між виконавцем послуг з централізованого опалення, постачання холодної, гарячої води і водовідведення та споживачем-фізичною особою регулюється Законом України «Про житлово-комунальні послуги»  

Умовно засуджених навчали як надавати першу медичну допомогу

20161205 110526 

Днями у Вижницькому районному секторі кримінально-виконавчої інспекції, фахівець з соціальної роботи Уляна Кулакевич разом із головою районного Товариства Червоного Хреста України Ольгою Майстрюк провели для умовно засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі лекцію-тренінг на тему: «Надання першої медичної допомоги».

 

Олександр Фищук оглянув новозбудовані очисні споруди КУ «Вашківецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

img 2309 

06 грудня голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук та голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук оглянули новозбудовані очисні споруди комунального закладу Вижницької районної ради «Вашківецький центр первинної медико-санітарної допомоги».