08 грудня 2016

У районному центрі зайнятості для безробітних провели семінар щодо зайнятості населення та стану ринку праці

15416928 210216149433176 692407686 n 

07 та 08 грудня 2016 року у приміщенні  Вижницького районного центру зайнятості відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці на тему: «Права людини. Я знаю як захистити свої права». Також цього дня відбувся профінформаційний семінар з питань переваг легальної зайнятості. Участь у заходах взяли 28 безробітних та фахівці центру зайнятості.

 

Працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування привітали з професійним святом

DSCN4288 

Вчора в Україні відзначався День місцевого самоврядування. З цієї нагоди у залі засідань районної ради після закінчення роботи чергової сесії було вшановано депутатів усіх рівнів, які, за часи незалежності України, виправдовуючи довіру виборців відстоювали інтереси громади у місцевих, районній та обласній радах, працювали у складі районної ради, виконкомів місцевих рад .

 

Депутати районної ради затвердили низку програм соціально-економічного розвитку району

P1390635  Сьогодні, 8 грудня, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук взяв участь у засіданні Х сесії районної ради сього скликання, на якій було затверджено низку програм, що регламентують життєдіяльність району і різних сферах соціально-економічного розвитку району. 

Оголошення про початок відбору міст-партнерів проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»

building-renewable-energy-efficiency 1 

Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ), що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини, оголошує початок відбору партнерів серед українських міст для участі в проекті «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»(ПМЕЕЛ).

 

Сергій Савчук: Доопрацьований до другого читання законопроект, який надасть інвесторам повний доступ до ринку енергосервісу у бюджетній сфері, схвалено профільним Комітетом ВРУ

1 

7 грудня 2016 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва схвалено редакцію до другого читання законопроекту щодо змін механізму закупівлі енергосервісу (реєстр. № 4549 від 29.04.2016).

 

 

На Буковині СБУ припинила нелегальний видобуток гравійно-піщаної суміші

IMG 4789 

У Чернівецькій області співробітники Служби безпеки України викрили групу зловмисників, які нелегально видобували в промислових масштабах гравійно-піщану суміш на території природоохоронної зони річки Прут.

 

Триває подача конкурсних заявок на національну премію для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці

zmi 0 

«MEDIAetc.» – це Національна премія для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.