19 грудня 2016

Вихованці Вижницької районної ДЮСШ вибороли золоті нагороди на чемпіонаті України з боксу серед юніорів

IMG 1953  11-18 грудня в місті Одеса відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів 2001-2002 року народження. Про це інформує директор Вижницької районної дитячо-юнацької спортивної школи Павло Сичов.  

У Вижниці засяяла головна новорічна ялинка району

DSCN4394 

Сьогодні, 19 грудня, на площі Темістокля Вірсти у Вижниці відбулося запалення головної новорічної ялинки району. Впродовж свята лунали новорічні та різдвяні пісні у виконанні вихованців Вижницької школи мистецтв, Вижницького будинку дитячої та юнацької творчості. 

 

Карантин продовжено в окремих школах району

karantyn2 

Під час сьогоднішнього позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації прийнято рішення про проводження карантину у таких навчальних закладах району: Лукавецькій ЗОШ І-ІІІ ст., Чорногузівській ЗОШ І-ІІІ ст., Кибацькій ЗОШ І-ІІ ст. та Іспаському НВК. Навчальний процес призупинено з 20 по 21 грудня 2016 року. 

 

Під час проведення виборів до ОТГ забезпечено громадський порядок

vuboru 

18 грудня у Вижницькому районі відбулися вибори до 2-х об’єднаних територіальних громад – Вижницької та Вашківецької. Обирали голову та депутатів ОТГ. Загалом у виборах, які відбулися в двох об’єднаних територіальних громадах взяли участь 46% (10 696 виборців).