На нелісових землях держлісфонду упродовж весняної лісокультурної кампанії створено 15 га нових лісів

lis 02.09   

Сьогодні, 2 вересня, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Чебан інформував журналістів краю про стан та перспективи розвитку лісової галузі краю у контексті реалізації доручень Президента України. «Загальна площа лісів області складає 258,9 тис. га, а запас деревини в них - 62,9 млн. куб. м. 

Ліси області досить високопродуктивні, середній загальний щорічний приріст деревини складає понад 1 млн. куб. м, при 4,2 куб. м на 1 га вкритої лісом площі»,- зауважив він.

 

За словами посадовця, цього року упродовж весняної лісокультурної кампанії працівники підприємств облуправління лісового та мисливського господарства провели відтворення лісів на площі 1987 га, що складає 104% від запланованого. «Варто відзначити позитивну тенденцію із вчасного заліснення зрубів - не тільки минулорічних, а й цьогорічних, і вже заліснено понад 27 га суцільних зрубів. На нелісових землях держлісфонду упродовж весняної лісокультурної кампанії створено 15 га нових лісів», - повідомив Ігор Чебан. Головний лісівник краю додав, що для формування високопродуктивних насаджень щороку проводяться рубки формування і оздоровлення лісів, і задовільний санітарний стан буковинських лісів підтримується завдяки своєчасному проведенню санітарно - оздоровчих заходів.

 

«Можу відзначити, що виконання фінансових та виробничо-фінансових планів забезпечено. Обсяг реалізованої продукції з початку року склав понад 116 млн. гривень та зріс порівняно з відповідним періодом минулого року на 2,9%.За півроку наші підприємства отримали 2,19 млн. грн. чистого прибутку, а рентабельність нашої діяльності склала 1,9%, додатково створено 35 нових робочих місць», - зазначив Ігор Чебан.

 

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства повідомив, що для зменшення витрат на заготівлю деревини підприємствами управління побудовано 10,7 км дорожнього полотна та відновлено 18,8 км лісових доріг господарського призначення.