Про стан та перспективи розвитку лісової галузі району йшлося на щотижневій апаратній нараді

lis 02.09   

Сьогодні, 3 вересня, на щотижневій апаратній нараді при першому заступнику голови райдержадміністрації Миколі Рощибаку обговорено стан функціонування та розвиток лісової галузі у районі, в контексті реалізації завдань та доручень Президента України.

За словами начальника управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Миколи Федорощака, у районі збережено позитивну динаміку розвитку лісової галузі. Так, за І півріччя 2013 року спостерігається збільшення обсягів виробництва деревообробної галузі на 3612 тис. грн., що становить 34,3%, у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

«Основними лісокористувачами на території району є ДП «Берегометське ЛМГ», Вижницький ДСЛГ АПК та НПП «Вижницький», з них, рубки головного користування проводять два підприємства – ДП «Берегометське ЛМГ» та Вижницький ДСЛГ АПК. Дані підприємства є основними лісокористувачами, ведення лісового господарства якими здійснюється на площі 54 тис. га»,- зазначив посадовець.

На сьогодні, на даних підприємствах проводиться робота щодо запровадження електронного обігу деревини, що має на меті істотно забезпечити своєчасне, якісне та достовірне відображення руху лісопродукції, контроль за її зберіганням і використанням.

Присутніх поінформовано також про те, що впродовж І півріччя 2013 року працівники даних підприємств провели відтворення лісів на площі 608,8 га, в тому числі, садіння і висівання лісу – 115,3 га, природне поновлення – 482,9 га. Проведено доповнення лісових культур та введення недостаючих порід на загальній площі 180,6 га, проведено посів у лісових розсадниках на площі 0,4 га.