З початку року до фахівців «мобільного соціального офісу» надійшло 107 звернень

ofis   

У Вижницькому районі працює мобільний соціальний офіс. До складу якого входять представники управління соціального захисту населення, центру зайнятості, управління Пенсійного фонду й районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді.

З початку року фахівці здійснили 28 виїздів, в ходів яких до них надійшло 107 звернень. Клопотання, з якими зверталися мешканці району стосувалися в основному питань щодо призначення допомоги малозабезпеченим, виплати одноразової допомоги при народженні першої, другої та третьої дитини, забезпечення інвалідів пересувними засобами та пенсійне забезпечення. З усіх питань, спеціалісти соціального офісу надали вичерпні відповіді.

Мобільний соціальний офіс організований з метою підвищення доступності надання соціальних послуг жителям сільської місцевості. Тут громадяни можуть отримати консультацію, оформити документи на соціальну допомогу за місцем проживання і т.д. Графік виїзду мобільного соціального офісу визначається за заявками мешканців сільської місцевості та анонсується у ЗМІ, по радіо, на офіційних сайтах.

Наступної п’ятниці відбудеться виїзд «мобільного соціального офісу» до села Бережниця.