Самопочуття буковинців – найважливіший критерій оцінки роботи влади, зауважив Михайло Папієв на брифінгу для представників ЗМІ

img 0596   

Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв сьогодні, 16 вересня, одразу після апаратної наради провів брифінг для представників крайових засобів масової інформації. Він зауважив, що керівники структурних підрозділів та відомств державної влади в регіоні повинні налагодити постійну роботу з органами місцевого самоврядування, територіальними громадами сіл і міст для вирішення важливих питань соціально-економічного розвитку населених пунктів краю.

«Критерій оцінки нашої роботи – це самопочуття буковинців. З людьми треба спілкуватися, аби знати з перших уст проблеми домогосподарства та спільно знаходити шляхи їх вирішення, - додав керівник виконавчої влади краю. – Кожен житель Буковини, незалежно від того де він проживає – в селі чи місті – має отримувати однаково якісні послуги в усіх сферах життя – соціальній, медичній, культурній, освітянській. Таке завдання ставить перед органами державної влади на місцях Президент України». Особливо це стосується дітей, буковинців поважного віку та людей з особливими потребами, наголосив Михайло Папієв.

 

Голова обласної державної адміністрації також повідомив, що в регіоні триває підготовка житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду 2013-2014 років і у четвер, 19 вересня, відбудеться нарада з цих питань, де буде проаналізовано хід виконання поставлених завдань та доручень на усіх рівнях.