Гарантування якісної безкоштовно екстреної медичної допомоги – одне з пріоритетних завдань районної влади

dopomoga   

Сьогодні, 18 вересня, голова районної державної адміністрації Василь Ткачук зустрівся з виконкомом Лукавецької сільської ради. Йшлося про створення пункту екстреної швидкої медичної допомоги у селі Лукавці.

 На сьогодні, визначено приміщення, де буде створено пункт та рішенням сесії сільської ради дане приміщення передано для створення пункту екстреної медичної допомоги. Невдовзі буде розпочато реконструкцію та ремонт приміщень, які потребують 70 тис. грн. та буде закуплено автомобіль швидкої допомоги. 

Василь Ткачук відзначив, що у районі значну увагу приділяють реформуванню медичної галузі.

«В умовах реформування системи охорони здоров’я нам вдалося зберегти не лише мережу лікувально-профілактичних закладів, а й весь кадровий потенціал. На виконання завдань та доручень Президента України щодо гарантування якісної безкоштовної екстреної медичної допомоги у районі буде створено додаткові пункти екстреної медичної допомоги не лише у с. Лукавці, але й у с. Замостя. Кожен новий пункт базування швидкої допомоги в селах Вижницького району - це врятовані життя людей. Саме тому створення нових пунктів екстреної медичної допомоги перебуває на жорсткому контролі органів виконавчої влади усіх рівнів», - підсумував керівник району.