У районі триває робота щодо попередження випадків отруєння грибами

grubu 20   

Про це повідомив державний санітарний лікар району Микола Мишковський на засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. 

Микола Миколайович поінформував про те, що фахівці санітарної служби проводять санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової інформації. Крім того, цього року фахівці Вижницького міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби у Чернівецькій області спільно з представниками міліції, ветеринарної медицини провели рейдову перевірку щодо недопущення стихійної торгівлі, зокрема, грибами та іншими дарами лісу на вул. міста Вижниця та прилеглій території ТОВ «Вижницький ринок».

З початку року в районі зареєстровано 3 випадки отруєння дикорослими грибами жителів с. Бабино. Випадків отруєння грибами серед дітей до 18 років не реєструвалися. За даними епіданалізу, встановлено, що всі отруєння грибами мали сімейний характер, постраждала одна сімя.

Микола Мишковський нагадав основні правила та поради, зокрема, слід відмовитись від споживання дикорослих грибів, не купувати гриби на стихійних ринках чи у продавців вздовж автошляхів, не вживати сирих грибів, не допускати вживання грибних страв дітьми, вагітними жінками. Дотримання цих правил збереже не лише наше здоров’я, але й життя.