Керівник району перевірив хід підготовки до відкриття навчально-виховного комплексу у селі Бережонка

 diti tabir3  Голова районної державної адміністрації Василь Ткачук відвідав Бережонський навчально-виховний комплекс, де завершуються роботи по реконструкції приміщення. За станом на сьогодні, облаштовано внутрішні вбиральні, замінено вікна та двері, здійснено капітальний ремонт двох пічок, обладнано спальні та ігрові кімнати. При сприянні директора департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Михайла Бауера закуплено нові меблі до ігрової кімнати та постільна білизна.

Наразі необхідно закупити пральну машину та декілька комплектів білизни.

Василь Ткачук відзначив, що зроблено чимало робіт по ремонту приміщення та створено належні умови для навчання та виховання дітей.

«В рамках реалізації соціальних ініціатив Глави держави чимала увага приділяється доступу кожної дитини до дошкільної освіти, створення оптимальних організаційно-педагогічних, санітарно-гігієнічних, навчально-методичних і матеріально-технічних умов для функціонування навчальних закладів. У районі спостерігається тенденція щодо збільшення кількості дошкільних навчальних закладів, покращення їх матеріально-технічної бази і відкриття даного навчально-виховного комплексу є свідченням цього», - зауважив Василь Ткачук.