Михайло Папієв: Буковина одна із провідних областей держави, яка активно розширює мережу дошкільних навчальних закладів

ditu 26.09   

Сьогодні, 26 вересня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв в рамках відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля відвідав дитячий садок № 41 «Центр розвитку дитини», де ознайомився з умовами дошкільного виховання дітей.

Оглянувши заклад, керівник виконавчої влади краю, відзначив, що одним з пріоритетних напрямків діяльності закладу є зміцнення здоров’я дітей та їх загального розвитку і для цього в ньому створені всі необхідні умови: відкритий та закритий басейни, музичний зал, спортивний зал та спортивний майданчик, фізіотерапевтичний кабінет, кабінети психолога, логопеда, медичний та кабінет для вивчення англійської мови. Дошкільний заклад відвідують 355 дітей виховують яких 38 педагогів.

 

«Хочу підкреслити, що реалізуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» щодо розширення мережі дошкільних навчальних установ, Буковина входить в п’ятірку передових областей, оскільки з 2010 року у нас створено 3 тис. нових місць для навчання дітей і завдяки цьому дошкільною освітою охоплено 85,5% маленьких буковинців, що відповідає загальноєвропейським стандартам і навіть дещо перевищує їх, - зазначив Михайло Папієв під час спілкування із журналістами. – Проте крайова влада цілком реально ставить перед собою завдання повністю охопити дошкільною освітою всіх маленьких жителів області і на реалізацію поставленої мети наявні всі шанси, оскільки зараз в області будується ще 14 освітянських об’єктів.Цей дитсадок – один з кращих в області. Хоча не гірші умови для малечі створено і у нових закладах дошкільної освіти у селах Буковини. На такі стандарти для всебічного розвитку наших найменших буковинців ми націлені».

 

Михайло Папієв подарував дітям іграшки, футбольні та баскетбольні м’ячі, книжки та музичний центр.