Михайло Папієв повідомив, що Буковина впродовж тижня завершить другі жнива

img 0596 

Сьогодні, 7 жовтня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв після апаратної наради провів брифінг для представників засобів масової інформації.

 

«Щойно з керівниками профільних структурних підрозділів і відомств ми детально обговорили питання збирання врожаю на території Буковини. Тут ситуацію потрібно оцінювати реально: цього року погодні умови не особливо сприяли аграріям у збиранні пізніх культур – соняшнику, сої та кукурудзи, але, попри це, протягом цього тижня передбачаємо завершити збирання врожаю цих культур. Паралельно триває посів озимих культур, і плануємо, що 15-20 жовтня ця робота в регіоні буде завершена», - сказав керівник виконавчої влади краю.

 

За словами Михайла Папієва, цьогорічний урожай дозволяє в повному обсязі забезпечити потреби області у продовольчому зерні і овочах. «Буковина – аграрна область, тому розвиток агропромислового сектору є однією з найважливіших складових економіки регіону. Ми посідаємо сьогодні шосте місце за показником урожайності в країні. Загалом розвиток сільськогосподарського виробництва – основа продовольчої безпеки держави, і Президент України ставить перед органами влади завдання створити належні умови для аграріїв, сприяти розвитку інфраструктури і логістики АПК. Для нашого регіону це актуальні питання, бо мова йде, окрім іншого, і про перспективи буковинського села, зайнятість понад 100 тисяч жителів сільських населених пунктів краю», - зауважив Михайло Папієв.

 

Під час брифінгу голова обласної державної адміністрації також повідомив журналістам, що в регіоні раніше, ніж планувалося, розпочато опалювальний сезон – заклади освіти, охорони здоров’я, соціального захисту забезпечені теплопостачанням, опалюється і житловий фонд.