Роботи по відновленню Вижницької школи тривають (ФОТО)

chkola   

На постійному контролі районної влади перебуває відновлення життєдіяльності Вижницької школи, яка минулого тижня постраждала від пожежі. І сьогодні, 7 жовтня, голова райдержадміністрації Василь Ткачук черговий раз побував у навчальному закладі та перевірив хід проведення робіт по відновленню школи.

За словами керівника району у навчальному закладі повним ходом тривають роботи по реконструкції. За станом на сьогодні, облаштовано монолітний пояс в опалубці, на 2 та 3 поверсі завершено ремонт коридорів та класних приміщень. Наразі тривають роботи щодо монтажу дерев’яних елементів конструкцій даху, завезено лісосировину, розпочато підготовку по влаштуванню кровляної системи даху. Роботи виконує управління капітального будівництва облдержадміністрації. Залучено спецтехніку лісових господарств району. 

«До кінця цього тижня буде відновлено систему опалення в новому корпусі та завершено роботи по влаштуванню покрівельної системи даху. Вже наступного понеділка планується відновити навчання у новому корпусі для учнів молодших класів. Щодо завершення ремонту всього даху потребується ще декілька тижнів», - сказав керівник виконавчої влади району.

 

 chkola 1
 chkola 2
 chkola 3
 chkola 4

 

 chkola 5
 chkola 6
 chkola 7
 chkola 8

 

 chkola 9
 chkola 10
 chkola 11