Покращення якості надання медичних послуг на контролі районної влади

narada 17 

Сьогодні, 22 жовтня, на нараді при голові районної державної адміністрації Василю Ткачуку йшлося про реформування галузі охорони здоров’я в районі, за участю керівників медичних закладів. Зокрема, наголошено що у Програмі «Україна для людей» передбачено підвищення доступності медичної допомоги населенню, покращення якості надання медичних послуг, тому дане питання перебуває на постійному контролі районної влади.

 

В умовах реформування галузі охорони здоровя збережено мережу лікувально-профілактичних закладів та весь кадровий потенціал. За станом на сьогодні, в районі функціонує КП «Вижницька центральна районна лікарня, Вашківецький центр первинної медико-санітарної допомоги, до складу якого входять 7 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 10 фельдшерсько – акушерських пунктів, Берегометський центр первинної медико-санітарної допомоги», з мережею відокремлених структурних підрозділів (5 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 13 фельдшерсько – акушерських пунктів). Крім того, відділення «швидкої» переведено до Центру екстреної медичної допомоги м. Чернівці. Також до навчальних закладів Вижниччини введено посади медичних сестер.

За словами Василя Ткачука значні кроки робляться в напрямку надання якісної безкоштовної екстреної медичної допомоги у районі, зокрема створюються додаткові пункти екстреної медичної допомоги у с. Лукавці та с. Замостя.

Керівник району наголосив на оснощенню медичних закладів та особливу увагу звернув на створенні належних умов праці лікарям сімейної медицини. «На виконання завдань і доручень Президента України у частині модернізації медичної галузі в районі покращується надання медичної допомоги сільському населенню. І це насправді великий крок вперед, тому що поліпшення якості медичного обслуговування, підвищення ролі профілактичних заходів неможливо без змін старої моделі надання медичної допомоги», - зауважив Василь Миколайович.

За результатами наради дано ряд доручень.