Для працівників місцевих рад проведено навчання з питань надання першої невідкладної допомоги

P6241495 

24 червня на базі Вижницької центральної районної лікарні, за ініціативи районного Товариства Червоного Хреста, при підтримці райдержадміністрації та районної ради відбулося семінар-навчання працівників органів місцевого самоврядування з надання першої медичної допомоги.

 

За словами голови обласного Товариства Червоного Хреста Тетяни Корнілович подібний семінар на теренах області проводиться не вперше, відтак потреба навчати людей надавати першу медичну допомогу назріла давно.

«Дуже важливо вміти надавати кваліфіковану допомогу до приїзду лікаря, - зауважила вона. – Наразі такі навчання проводяться лише на базі районних центрів». Відзначила належну співпрацю з районним Товариством Червоного Хреста.

Як поінформувала голова районного Товариства Червоного Хреста Олександра Більцан під час тренінгу опрацьовані різні ситуації зокрема, як надавати допомогу при отруєнні, травмуванні, при ранах від вогнепальної зброї у військовий час тощо. До роботи залучені фахівці, інструктори, які мають сертифікати міжнародного рівня, що свідчить про їх високу підготовку.