На семінарі з бібліотекарями загальноосвітніх закладів району обговорено низку важливих питань

Сьогодні, 26 вересня, на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся семінар із завідуючими бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів району.

Невідомий об'єкт

Обговорювалося питання ролі шкільних бібліотек у підвищенні ефективності навчально-виховного процесу. Наголошено, що головною метою діяльності шкільних бібліотек є інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу закладів середньої освіти та надання користувачам вільного доступу до вітчизняного і світового інформаційного ресурсу. Завідувач районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Євгенія Сторожук повідомила про те, що за сприяння Чернівецького обласного інституту післядипломної підготовки освітян, учні 1 та 11 класів повністю забезпечені підручниками .

У ході семінару, методист районного методкабінету Ольга Майстрюк підбила підсумки огляду шкільних бібліотек, наголосивши в своїй доповіді про всі здобутки та недоліки. За результатами огляду, та з нагоди професійного свята Дня бібліотек, голова районного комітету профспілки працівників освіти Ярослав Борсук нагородив почесними грамотами завідуючих бібліотек: І місце - Марія Муха –Вижницька ЗОШ І-ІІІ ст. та Степанія Мілімонко – Карапчівська ЗОШ І-ІІІ ст.; ІІ місце: Марія Колотило – Коритненська ЗОШ І-ІІІ ст. та Василина Іванчук – Мигівський НВК; ІІІ місце: Тетяна Кулинич – Вашківецька ЗОШ І-ІІІ ст., Оксана Кушнір юк – Черешенська ЗОШ І – ІІІ ст. та Світлана Татарин – Іспаська загальноосвітня школа.

В рамках заходу відбувся святковий концерт, який підготували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості під керівництвом Ольги Грібович та Юрія Бабія.