За результатами прокурорського втручання територіальній громаді селища Берегомет повернуто земельну ділянку площею 2,5 га вартістю 1,5 млн. гривень

 zemlya  

Про це інформує прокуратура Вижницького району. Як повідомили у відомстві, на примусовому виконанні у відділі державної виконавчої служби Вижницького районного управління юстиції перебував наказ Господарського суду Чернівецького області за позовом прокурора Вижницького району, яким зобов’язано фізичну особу - підприємця повернути земельну ділянку площею 2,5 га, Берегометській селищній раді.

 

 

Боржником рішення суду в термін, наданий для його самостійного виконання, виконане не було, тому державний виконавець вжив усі необхідні заходи, передбачені ст. 75 Закону України «Про виконавче провадження».

У зв’язку з тим, що боржник продовжував ухилятися від виконання судового рішення та ігнорувати законні вимоги державного виконавця, прокуратурою Вижницького району забезпечено реальне виконання рішення суду щодо повернення 2,5 га земельної ділянки вартістю 1,5 млн. грн., територіальній громаді Берегомету, йдеться у повідомленні.