«Турбота» виділила кошти на лікування пораненого в зоні АТО вояка

 

blagodiinist

 

 Сьогодні, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв пов’язаних з наданням матеріальної допомоги з районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота».

 

На черговому засіданні розглянуто 19 заяв, в тому числі 8 клопотань стосувалися надання матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які несуть службу в зоні АТО на сході держави. Також надано матеріальну допомогу матері пораненого під час бойових дій на сході вояка, який наразі перебуває на лікуванні в Києві. За результатами засідання всі заяви було задоволено та надано матеріальну допомогу на загальну суму 16 тис. грн.

Клавдія Назаренко наголосила, що допомога сім’ям військових, які несуть службу в зоні АТО перебуває на постійному контролі районної влади. Так, родинам надається допомога у підготовці до опалювального сезону, також рішенням сесії районної ради затверджено Порядок надання одноразових грошових допомог малозабезпеченим громадянам, які проживають у Вижницькому районі за рахунок коштів районної комплексної Програми «Турбота», де передбачено надання матеріальної допомоги сім’ям військових, які беруть участь в АТО.