З метою контролю за наявністю ліків, вакцин та виробів медичного призначення та для їх оперативного перерозподілу в області створено «гарячу лінію» - (0372) 55-01-03

vakcinaciya 

На виконання рішення колегії Міністерства охорони здоров’я України з метою контролю за наявністю ліків, вакцин та виробів медичного призначення та для їх оперативного перерозподілу в області створено «Гарячу лінію» для звернень громадян.

 

 

Цілодобова «гаряча лінія» з питань наявності ліків, вакцин та виробів медичного призначення працюватиме на базі Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Інформацію щодо відсутності тих чи інших лікарських засобів, вакцин та виробів медичного призначення можна повідомляти за телефоном «Гарячої лінії» (0372) 55-01-03.

В області також створено штаб оперативного реагування, який контролюватиме наявність ліків. До складу штабу, який очолила директор Департаменту ОЗ, доктор медичних наук, професор Оксана Андрієць, увійшли: заступник директора Департаменту ОЗ – начальник управління ресурсногота організаційного забезпечення і контролюЮрій Лесюк, заступник директора Департаменту ОЗ – начальник управління організації лікувально-профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги населеннюМарія Поліщук, заступник начальника управління – начальник відділу фінансового контролю та бухгалтерського обліку Департаменту ОЗ Олена Русінко, начальник відділу економіки та супроводу державних програм Департаменту ОЗ Олександр Грегуцак, головні спеціалісти Департаменту ОЗ та головні лікарі лікувально-профілактичних закладів області.