Відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості

komiciya  Сьогодні, 28 жовтня, при заступнику голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні паї. 

 

У засіданні взяли участь представники Державної податкової інспекції у Вижницькому районі, управління Пенсійного фонду, управління Державної казначейської служби у Вижницькому районі, Вижницького районного управління юстиції, управління соціального захисту населення, фінансового управління райдержадміністрації, відділу агропромислового розвитку та відділу економічного розвитку та торгівлі.

Присутні розглянули питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам, виплати заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду, податку з доходів найманих працівників, єдиного соціального внеску юридичними та фізичними особами-боржниками. Проаналізовано стан проплати за електроенергію та природний газ всіма споживачами району, а також стан розрахунків за земельні паї.

За результатами засідання комісія прийняла відповідні рішення щодо погашення заборгованості із заробітної плати, сплати податків та зборів, внесків до Пенсійного фонду, розрахунків за електроенергію та природний газ.