Вітання голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка з нагоди Новорічних свят

 N.R. vitannya  

Дорогі жителі Вижниччини!

 

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2015 роком!

Ще з дитинства Новорічні свята стали для кожного з нас символом тепла та радості, чарівності та здійснення бажань. У ці святкові дні кожен загадує найзаповітнішу мрію та вірить у її здійснення.

 

Найвища ж магія Новорічних свят у тому, що кожен окремо й у той же час всі разом ми підводимо підсумки року, що минає, та визначаємо плани на майбутнє.

2014 рік був насичений подіями. Це – рік випробувань і втрат, це – рік суму і страждань, це – рік Свободи і Гідності Українського народу, за що сотні кращих синів і доньок України віддали свої життя, віддали в ім’я майбутнього розквіту незалежної держави.

Небесна сотня стала уособленням великого патріотизму, поклавши на вівтар України найдорожче – життя. Гордість року – учасники АТО. Воїни, що захищають нашу державу: добровольці і строковики, контрактники і волонтери. Чи не щотижня ми когось проводжаємо, а когось зустрічаємо. Вони – наші герої, і ми бажаємо, аби кожен з них  повернувся живим у свої родини.

Ці події, безумовно, змінили українське суспільство. Ми зрозуміли, що лише від нас залежить те, якою буде Україна, а також те, що тільки свідома та наполеглива спільна щоденна праця, праця на благо своєї громади і держави стане основою щасливого  майбутнього нашого волелюбного народу. Народу, який своєю любов’ю до матінки України подивував весь світ.

Сьогодні хочу подякувати волонтерам, підприємцям, депутатському корпусу, працівникам сільського господарства, освіти, охорони здоров'я, культури, торгівлі, транспорту, будівництва, комунального господарства, ветеранам, молоді – всім жителям району за посильну допомогу нашим воякам, за розуміння і підтримку, за сумлінну працю на благо Вижниччини.

Зроблено чимало, але в новому році, ми повинні зробити набагато більше для  покращення життя громади.

У новий рік ми входимо з новими сподіваннями — на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання — залежить, передусім, від кожного з нас — від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.

У ці передсвяткові дні бажаю, щоб Новий рік приніс мир, спокій, родинний затишок, впевненість у завтрашньому дні, щастя та добробут.

 

З Новим роком!