У Вижниці учасники та гості фестивалю «Найбільша коляда у найменшому місті» колядували та молилися за українських вояків (ФОТО)

DSCN4117   

Традиційно, 8 січня, на площі Героїв Майдану міста Вижниця відбувся фестиваль «Найбільша коляда у найменшому місті». Вже вкотре це свято збирає аматорські колективи, вихованців шкіл мистецтв Вижниччини,  жителів та гостей району аби вшанувати буковинські традиції та разом прославляти народження Ісуса Христа. 

 

 

Привітали присутніх з величними різдвяними святами голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк та Вижницький міський голова Олексій Чепіль. Вони закликали всіх вшанувати хвилиною мовчання пам'ять тих кого нині немає з нами, хто загинув відстоюючи незалежність та територіальну цілісність України.

Побажали здоров’я, добробуту та злагоди, миру в нашій країні, в кожній родині та кожному домі.

Фольклорні колективи, працівники Вижницького будинку народної творчості та дозвілля колядували, віншували, читали вірші на патріотичну тематику. Увесь захід був пронизаний патріотичним настроєм та гордістю за наших вояків. В рамках свята відбулася благодійна акція на підтримку вояків АТО. Учасники заходу прагнули не лише допомогти матеріально бійцям, але й ще раз нагадати про те, що за них переживають і чекають вдома живими та здоровими.

Також, для учасників та гостей святкового дійства було організовано пригощення чаєм з карпатських трав, солодощами та продаж виробів народного мистецтва.

Завершився захід молитвою за українських вояків та загальним виконанням коляди.

Нагадаємо, що у 2012 році вижничани та жителі району встановили рекорд по спільному виконанню коляди «Нова радість стала», в якій взяли участь 615 учасників.