«Волонтери Вижниці» об’єднують зусилля всіх небайдужих для допомоги військовослужбовцям

volontery 

У місті Вижниця створено громадську організацію «Волонтери Вижниці», метою якої є допомога військовим, що знаходяться в зоні антитерористичної операції на Сході України, вимушеним переселенцям, які прибули на Вижниччину зі східних областей та волонтерська діяльність на благо міста і району. 

 

Очолює організацію Володимир Валявський. За словами заступника голови громадської організації «Волонтери Вижниці» Людмили Мацюк ідея створення організації виникла після пофарбування моста, що з’єднує Галичину та Буковину в кольори національного прапора та проведення акції «Міст для міста, авто для АТО». Активісти координують свою діяльність із волонтерами Сторожинця, Чернівців, Миколаївської області.

За період своєї діяльності волонтери зробили чимало. Так, систематично до зони АТО відправляють автобуси з необхідним приладдям та амуніцією, речами першої необхідності, продуктами харчування, листами та малюнками від дітей. Також бійцям передано в місця їх дислокації паливні брикети, теплотворна здатність яких вище ніж у дров. До волонтерської діяльності долучаються підприємці, учні шкіл та всі небайдужі жителі району. Активісти здійснюють постійний моніторинг потреб вояків, та передають саме те, що необхідно. 

Як поінформувала Людмила Мацюк (звертатися можна за телефоном 0976084565) наразі активісти громадської організації долучилися до створення маскувальних сіток та «кікімор» для військових у волонтерській майстерні. Нагадаємо, що волонтерська майстерня створена на базі Вижницької районної дитячої бібліотеки за ініціативи відділу культури райдержадміністрації минулого року. Працює щодня з 15.00 до 17.00 год. Всі бажаючі можуть долучитися до благодійної справи та допомогти у виготовленні необхідних речей для вояків.

Відтак, «Волонтери Вижниці» закликають всіх небайдужих жителів району, охочих долучитися до збору допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, звертатися до Вижницької міської ради (м. Вижниця, вул. Українська, 34, тел. 23178).