Рятувальники закликають жителів району бути відповідальними при поводженні з вогнем

pojeji2014   Як інформує Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області станом на 27 січня 2015 року на території Вижницького району виникло 9 пожеж, що на 1 пожежу більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

 

Прямі збитки від завданих пожеж складають 675 тис. 500 гривень, а побічні збитки 700 тис. 268 гривень, врятовано майна на суму 2 080 000 гривень. З початку 2015 року під час пожежі загинула 1 особа в селі Велике. Причина виникнення пожежі – необережність під час паління цигарок.

 

У зв’язку із ситуацією, яка склалася на території Вижницького району, особовим складом Вижницького районного сектору управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області та ДПРЧ-4 здійснюється обхід та обстеження житлового масиву Вижницького району, під час якого проводиться роз’яснювальна робота серед верств людей, які відносяться до групи ризику (люди похилого віку, одинокі, інваліди, тощо). Так, з початку року обстежено вже 5 населених пунктів. При об’їзді вручаються листівки на протипожежну тематику та проводиться інструктаж щодо послідовності дій при виникненні пожеж. До даного заходу активно залучаються представники міських, селищної та сільських рад, працівники міліції.

 

Рятувальники закликають жителів району бути відповідальними при поводженні з вогнем та памятати, що одна непогашена цигарка може не тільки знищити цілий будинок, а й забрати життя.