Студенти Вижницького коледжу прикладного мистецтва організували патріотичний флеш-моб (ФОТО)

 96 Вчора, 29 січня, у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва відбувся захід до Дня пам’яті героїв Крут. Студенти навчального закладу підготували доповіді про битву під Берестечком, бій під Крутами та про війну на Сході України,  

які перепліталися з документальними фільмами відповідної тематики. Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання борців за волю України та мирних жителів, які загинули на Сході країни від рук терористів.

Виступаючи перед присутніми, директор коледжу Дмитро Козубовський зазначив, що історичні сторінки, які вже стали буденними повинні воскреснути в нашій свідомості та служити прикладом та уроком гідності для молодого покоління.

Начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Додяк наголосила, що студентство завжди було рушійною силою державності України: як у 1918 році під Крутами, так і в 2013 році під час Євромайдану. Подякувала викладачам та студентам коледжу за їхню активну громадянську позицію та закликала й надалі надавати посильну допомогу військовим, які перебувають на сході держави.

Голова студентського парламенту Валентин Балагур звернувся до всього студентства із закликом провести в коледжах, університетах, інститутах, навчальних закладах області, міст країни різноманітні масові акції у формі мітингів, зборів, флеш-мобів, мирної ходи під лозунгом: «Ні проросійському тероризму! Донбас був, є і буде українською землею!».

Цього дня юні художники організували патріотичний флеш-моб та висловили свою громадянську позицію через плакати із закликами до миру та єднання.