Пенсійний Фонд працює над підвищенням якості обслуговування громадян

pensiinui 

Прийом громадян в управлінні Пенсійного Фонду України у Вижницькому районі проводиться щоденно з 9 год до 18 год за адресою м. Вижниця, вул. Українська, 100а.

 

Для майбутніх пенсіонерів обчислення страхового стажу та розрахунок пенсії проводиться в кабінеті №5 в режимі «Єдиного вікна», тел. 2-13-75.

 

Для отримання інформації щодо індивідуальних персональних даних з 1 липня 2000 року та пенсійних виплат слід зареєструватись на ВЕБ – порталі Пенсійного Фонду в кабінеті №2. Також тут щоденно з 9-ї до 18 години здійснюється видача довідок, пенсійних посвідчень, допомоги на поховання (тел. 2-31-43)

 

В Управлінні налагоджено інформаційну роботу через скайп-зв'язок, який працює щоденно з 9 до 18 години. При відсутності в осіб засобів Інтернету можна виходити на скайп-зв’язок через голів місцевих рад в приміщеннях виконкомів або в сільських бібліотеках.

Адреса Skype-зв’язку: Vujnpfy

 

«Гаряча телефона лінія» працює щоденно з 9 до 18 години за телефоном 2-15-38.

 

Довідково. Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік» мінімальна пенсія в січні-листопаді 2015 року складає 949 гривень, з 1 грудня – 1074 гривні. Пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа.

Бажаючим взяти добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування для набуття необхідного страхового стажу слід укласти відповідний договір з Державною податковою інспекцією.