На Вижниччині відзначать 26-ту річницю виведення військ з Афганістану

Afgan   

Сьогодні, 30 січня, на засіданні організаційного комітету з відзначення в районі 26-ї річниці виведення військ з Афганістану, яке провела заступник голови районної державної адміністрації Клавдія Назаренко, йшлося про заходи, які планується здійснити в районі з нагоди пам’ятної дати. 

 

Розпочинаючи засідання Клавдія Назаренко зауважила, що у складний для всієї країни час всі заходи повинні проходити в дусі патріотизму та благодійності. «Маємо вшанувати воїнів-афганців, які є уособленням мужності, честі та вірності своєму патріотичному обов’язку, - сказала вона. – І сьогодні, чимало колишніх воїнів-афганців стоять на сторожі збереження територіальної цілісності та свободи України, багато з них стали волонтерами, які ризикуючи власним життям надають посильну допомогу нашим воякам».

Серед заходів, в рамках відзначення 26-ї річниці виведення військ з Афганістану: круглий стіл за участю воїнів афганців, керівників відповідних районних служб, урочисті збори за участю афганців та вояків АТО. Заходи планують провести 12 лютого. Також, 13 лютого відбудеться традиційний турнір з волейболу пам’яті Василя Токаря у селі Мигове.

Голова Вижницької районної спілки ветеранів Афганістану Василь Мудрак акцентував увагу на необхідності проведення зустрічей воїнів афганців з учнями шкіл району з метою покращення патріотичного виховання підростаючого покоління.