Вижниччина проводжала вояків до Збройних сил України (ФОТО)

DSCN4714 

На виконання Указу Президента України щодо проведення у державі четвертої хвилі мобілізації сьогодні, 31 січня, Вижниччина проводжала до Збройних сил своїх кращих синів.

 

Підтримати хлопців, побажати їм успішного повернення, до районного військкомату прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк, керуючий справами районної ради Георгій Івоняк, працівники служб, установ та організацій міста, родичі та небайдужі жителі району.

Військовий комісар Сергій Колісниченко повідомив, що призвані військовослужбовці з Вижницького та Путильського районів проходитимуть вишкіл у навчальному центрі  протягом 26 діб, а далі нестимуть службу в Збройних силах України. Також він подякував добровольцям та призовникам за активну громадянську позицію, небайдужість до долі держави.

Ілля Романюк звернувся до вояків зі словами вдячності і побажаннями з честю виконати свій обов’язок. «Ви – справжні патріоти, герої, захисники своєї держави. Ми впевнені, що ви з честю виконаєте усі поставлені завдання і повернетесь додому у повному складі. Будьте мужніми та самовідданими. В свою чергу ми робитимемо все для того, аби підтримати Вас, надати Вам необхідну допомогу», - сказав він.

Також депутат районної ради Руслан Сенчук висловив подяку від імені всього депутатського корпусу, волонтерів та запевнив, що вони й надалі надаватимуть посильну допомогу військовослужбовцям та їхнім сім’ям.

Зі словами подяки та щирими побажаннями повернутися додому живими та здоровими до вояків звернулися учні Вижницької загальноосвітньої школи ім. Юрія Федьковича. Діти читали патріотичні вірші та подарували воякам свої обереги-малюнки. Небайдужі люди та волонтери передавали чоловікам пакунки з продуктами. В свою чергу, військові подякували всім за підтримку й пообіцяли повернутися живими та здоровими.

              На завершення заходу всі присутні виконали Гімн України. Військових проводжали зі слізьми на очах, але з надією на швидке повернення і вірою у перемогу.